Algemeen Fiscale actualiteiten 2023
Afbeelding
mensen die wijzen
Afbeelding
mensen die wijzen
Cursus

Algemeen Fiscale actualiteiten 2023

Spijker in 1 dag je kennis bij over wetswijzigingen, nieuwe beleidsbesluiten en arresten van 2023.
Start in
februari
Locatie
Leeuwarden
Lesdag
Dinsdag

Tijdens de eendaagse cursus Fiscale actualiteiten 2023 word je geïnformeerd over de belangrijkste veranderingen op fiscaal terrein en de in het afgelopen jaar gewezen jurisprudentie. Daarnaast wordt aandacht besteed aan nieuw uitvoeringsbeleid van de Minister van Financiën.

Een aantal onderwerpen die aan de orde komen zijn:

  • Verruiming werkkostenregeling
  • Beperking aftrektarief en aftrekposten
  • Diverse jurisprudentie en beleid rondom inkomstenbelasting, vennootschapsbelasting, omzetbelasting en overdrachtsbelasting.

Alle specifieke onderwerpen staan genoemd in het tabblad Studieopbouw.

Kenmerken

Diploma
Certificaat
Start in
februari
Locatie
Leeuwarden
Taal
Nederlands
Studieduur
< 1 week
Opleidingstype
Cursus
Lesdag
Dinsdag

Docent

Docent deze dag is De heer Guiljam. Hij is allround fiscalist met ervaring bij de Belastingdienst (IB/Vpb, constructiebestrijding, transfer pricing), Ministerie van Financiën (cassatiejurist), docent bij diverse opleidingen en auteur. De heer Guiljam is ook al jarenlang docent bij de Opleiding tot Fiscaal Adviseur.