9 Maart

  • Klik op het gewenste tijdslot om de teamsessie te starten
  • Click on the desired time slot to start the Teams Session
Naam Academie Tijden Teamssessie
Branding Commerce & International Business 16.30-17.00 uur
E-business Commerce & International Business 14.30-15.00 uur
Entrepreneurship- International Markets Orientation Commerce & International Business 11.30-12.00 uur
Fashion, design & marketing  Commerce & International Business 15.00-15.30 uur
Growth hacking Commerce & International Business 11.00-11.30 uur
14.00-14.30 uur
International Branding Commerce & International Business 16.00-16.30 uur
Minor (International) Entrepreneurship in Action Commerce & International Business 10.00-10.30 uur
Ondernemen Iets voor Jou  Commerce & International Business 16.00-16.30 uur
Ondernemer-Bedrijfsadviseur Commerce & International Business 11.00-11.30 uur
Retail Concept Development Commerce & International Business 10.00-10.30 uur
10.30-11.00 uur
Tourism, Event & Experience Marketing Commerce & International Business 11.30-12.00 uur
Marketing Communications Service Learning Communication & Creative Business 14.00-14.30 uur
Creative Cultural Communication Communication & Creative Business 14.30-15.00 uur
15.00-15.30 uur
Meaningful Media Expedition Communication & Creative Business 14.00-14.30 uur
Music Management Communication & Creative Business 14.30-15.00 uur
Psychologie  Communication & Creative Business 10.30-11.00 uur
10.00-10.30 uur
Betekeniseconomie Economics & Logistics 15.30-16.00 uur
16.00-16.30 uur
Circular Start-Up Economics & Logistics 10.00-10.30 uur
Grand Tour Healthy and Happy Ageing Bali Gezondheidszorg 11.00-11.30 uur

Health Innovation 

Gezondheidszorg 10.30-11.00 uur
Minor Klinisch Redeneren in Acute Situaties Gezondheidszorg 10.00-10.30 uur
Minor Verslavingskunde Gezondheidszorg 11.30-12.00 uur
15.30-16.00 uur
Certified Ethical Hacking ICT & Creative Technologies 10.30-11.00 uur
Creatief Programmeren voor Niet-IT studenten ICT & Creative Technologies 14.00-14.30 uur
Minor Blockchain Technology ICT & Creative Technologies 10.00-10.30 uur
Minor Secure Programming ICT & Creative Technologies 11.00-11.30 uur
Beyond Better Business International Business Administration 11.30-12.00 uur
Change & Innovation International Business Administration 11.00-11.30 uur
Human Talent  International Business Administration 10.00-10.30 uur
14.00-14.30 uur
Leven Lang Inzetbaar International Business Administration 10.30-11.00 uur
11.00-11.30 uur
Masters of Change International Business Administration 15.00-15.30 uur
The art of ethical leadership International Business Administration 10.00-10.30 uur
10.30-11.00 uur
Business Model Innovation & Leadership International Business Administration 11.00-11.30 uur
Heritage Experience Management en de Pre-Master Tourism Geography & Planning Leisure & Tourism 16.00-16.30 uur
16.30-17.00 uur
Sport Management 1 & 2 Leisure & Tourism 11.00-11.30 uur
11.30-12.00 uur
Minoren Universiteit Twente Overig 12.00-12.30 uur
Arts & Culture Primair Onderwijs 15.00-15.30 uur
Inclusive Education Primair Onderwijs 16.30-17.00 uur
Mediawijs in Beeld & Taal Primair Onderwijs 10.00-10.30 uur
Meertaligheid in Internationaal Perspectief  Primair Onderwijs 10.00-10.30 uur
Minor Gedrag en Leren Primair Onderwijs 10.00-10.30 uur
Minor Het Jonge Kind Primair Onderwijs 10.00-10.30 uur
Minor Identiteit Primair Onderwijs 11.30-12.00 uur
Minor Muziek Primair Onderwijs Primair Onderwijs 11.00-11.30 uur
14.00-14.30 uur
Creative Communities Social Studies 15.00-15.30 uur
International Social Work Social Studies 14.00-14.30 uur
Minor Gezin Social Studies 10.00-10.30 uur
16.00-16.30 uur
Minor Jeugdzorg Social Studies 14.00-14.30 uur
Minor WIGK Social Studies 10.30-11.00 uur
Data Driven Decision Making in Hospitality Stenden Hotel Management School 

11.30-12.00 uur
14.00-14.30 uur
16.00-16.30 uur

Management of Alternative Accommodation Businesses Stenden Hotel Management School  10.30-11.00 uur
11.00-11.30 uur
Rooms Division Management minor Stenden Hotel Management School  10.00-10.30 uur
Computer Vision & Data Science Technology & Innovation 14.00-14.30 uur
High Tech Systems and Materials Technology & Innovation 11.00-11.30 uur
11.30-12.00 uur
Minor Circular Plastics Technology & Innovation 11.00-11.30 uur
11.30-12.00 uur
Operations Management and Decision Making Technology & Innovation 11.30-12.00 uur
Projectmanagement voor professionals Technology & Innovation 16.00-16.30 uur
16.30-17.00 uur
Criminal Mindhunters: Criminologie in de praktijk  Thorbecke Academie 11.00-11.30 uur
Crises en Crisisbeheersing Thorbecke Academie 15.00-15.30 uur
Cross-border migration, Governance and Security Thorbecke Academie 10.00-10.30 uur
11.30-12.00 uur
Intergrale Veiligheidskunde Thorbecke Academie 10:30--11:00 uur
Minor Changing Government Thorbecke Academie 11.00-11.30 uur
14.00-14.30 uur
Minor Cybersafety: human aspects of a safe digital society Thorbecke Academie 10.00-10.30 uur
Minor International Law Thorbecke Academie 10.30-11.00 uur
14.30-15.00 uur
Minor Jurist in een digitale omgeving  Thorbecke Academie 10.00-10.30 uur
Minor Multilevel Governance Thorbecke Academie 10.00-10.30 uur
16.00-16.30 uur
Ondermijning Thorbecke Academie 10.00-10.30 uur
10.30-11.00 uur
Organisatie advies Thorbecke Academie 11.00-11.30 uur
14.00-14.30 uur
Politiek en Bestuur Thorbecke Academie 16.00-16.30 uur
Risicoleiderschap Thorbecke Academie 14.30-15.00 uur
Bildung en Burgerschap Vo & Mbo 10.00-10.30 uur
Minor Buitenland TLO Vo & Mbo 16.30-17.00 uur
Minor Passend Onderwijs  Vo & Mbo 16.00-16.30 uur
Oriëntatie op Onderwijs en Beroep (OOB)  Vo & Mbo 14.00-14.30 uur
Premaster minoren eerstegraads lerarenopleidingen Vo & Mbo 16.00-16.30 uur