6 Oktober

  • Klik op het gewenste tijdslot om de teamsessie te starten
  • Click on the desired time slot to start the Teams Session
Naam Academie Tijden Teamssessie
Bedrijfsadviseurs Commerce & International Business 14.00-14.30 uur
De Noorderlingen, the minor for major succes! Commerce & International Business 15.00-15.30 uur
16.00-16.30 uur
E-Business Commerce & International Business 14.00-14.30 uur
Entrepreneurship in Action ( EiA) Commerce & International Business 10.00-10.30 uur
International Markets Orientation Commerce & International Business 15.00-15.30 uur
Marketing Communications Service Learning Commerce & International Business 11.30-12.00 uur
Marketing Intelligence, Commerce & International Business 13.00-13:30 uur
Minor Tourism, Event & Experience Marketin Commerce & International Business 10.00-10.30 uur
Branding en International Branding Commerce & International Business 14.00-14.30 uur
14.30-15.00 uur
Meaningful Media Expedition Communication & Creative Business 10.00-10.30 uur
Music Management Communication & Creative Business 10.00-10.30 uur
Circular Start-Up Economics & Logistics 10.00-10.30 uur
Minor Verslavingskunde Gezondheidszorg 10.00-10.30 uur
14.00-14.30 uur
Creative & Advanced Programming voor Non-IT Students (NL & EN) ICT & Creative Technologies 10.00-10.30 uur
16.00-16.30 uur
Secure Programming ICT & Creative Technologies 14.00-14.30 uur
15.00-15.30 uur
Sustainable Design Solutions (SDS) ICT & Creative Technologies 11.00-11.30 uur
Ondernemen ICT & Creative Technologies 11.00-11.30 uur
14.00-14.30 uur
Minor Ondernemen ICT & Creative Technologies 16.00-16.30 uur
Beyond Better Business International Business Administration 11.00-11.30 uur
Change & Innovation International Business Administration 10.00-10.30 uur
Masters of Change International Business Administration 14.00-14.30 uur
14.30-15.00 uur
The Art of Ethical Leadership International Business Administration 10.00-10.30 uur
10.30-11.00 uur
11.00-11.30 uur
Heritage Experience Management + Pre-Master Cultural Geography Leisure & Tourism 16.00-16.30 uur
16.30-17.00 uur
Arts & Culture Management Leisure & Tourism 14.00-14.30 uur
Event Management 2 Leisure & Tourism 11.30-12.00 uur
Outdoor Leadership and Adventure Leisure & Tourism 16.00-16.30 uur
16.30-17.00 uur
Taalspecialist: leren in interactie. Taalontwikkelend lesgeven Primair Onderwijs 11.00-11.30 uur
Preventie - Het jonge kind Social Studies 15.30-16.00 uur
16.00-16.30 uur
Data Driven Decision Making in Hospitality Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 10.00-10.30 uur
16.30-17.00 uur
Food & Beverage Management Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 11.00-11.30 uur
Gastronomy Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 11.00-11.30 uur
Room Division Management Minor (RD minor) Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 14.00-14.30 uur
Event Management 1 Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 11.30-12.00 uur
Management of Alternative Accommodation Businesses (hotel) Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 14.00-14.30 uur
15.00-15.30 uur
Composite Design Solutions Technology & Innovation 14.00-14.30 uur
15.00-15.30 uur
Projectmanagement voor professionals Technology & Innovation 16.00-16.30 uur
16.30-17.00 uur
Minor Sustainable Polymers Technology & Innovation 14.00-14.30 uur
Cybersafety: safety in a digitized society Thorbecke Academie 16.00-16.30 uur
Jurist in een digitale omgeving (afgekort JDO) Thorbecke Academie 11.00-11.30 uur
Politiek en Bestuur Thorbecke Academie 16.00-16.30 uur
Sustainable Society Thorbecke Academie 16.30-17.00 uur
Acteren in trainingen en theaterinterventies Vo & Mbo 10.30-11.00 uur
iMinor Vo & Mbo 10.00-10.30 uur
11.00-11.30 uur
16.30-17.00 uur
Minor Rekenen Vo & Mbo 15.00-15.30 uur