7 Oktober

  • Klik op het gewenste tijdslot om de teamsessie te starten
  • Click on the desired time slot to start the Teams Session
Naam Academie Tijden Teamssessie
Bedrijfsadviseurs Commerce & International Business 14.00-14.30 uur
E-Business Commerce & International Business 16.30-17.00 uur
Entrepreneurship in Action ( EiA) Commerce & International Business 10.00-10.30 uur
International Markets Orientation Commerce & International Business 15.00-15.30 uur
Retail Concept Development Commerce & International Business 11.00-11.30 uur
11.30-12.00 uur
Branding en International Branding Commerce & International Business 10.00-10.30 uur
10.30-11.00 uur
Meaningful Media Expedition Communication & Creative Business 10.00-10.30 uur
Music Management Communication & Creative Business 10.30-11.00 uur
Minor Internationalisering Gezondheidszorg 10.30-11.00 uur
11.30-12.00 uur
14.00-14.30 uur
Minor Health Innovation & Minor Happy and Healthy Ageing Gezondheidszorg 14.30-15.00 uur
Health Innovation Gezondheidszorg 14.30-15.00 uur
Creative & Advanced Programming voor Non-IT Students (NL & EN) ICT & Creative Technologies 10.00-10.30 uur
Ondernemen ICT & Creative Technologies 15.00-15.30 uur
Minor Ondernemen ICT & Creative Technologies 10.00-10.30 uur
11.00-11.30 uur
Beyond Better Business International Business Administration 11.30-12.00 uur
Change & Innovation International Business Administration 10.30-11.00 uur
Human Talent International Business Administration 11.30-12.00 uur
Process Optimization International Business Administration 10.00-10.30 uur
11.00-11.30 uur
14.00-14.30 uur
Event Management 2 Leisure & Tourism 14.00-14.30 uur
Kunst- en Cultuurmanagement  Leisure & Tourism 14.30-15.00 uur
15.00-15.30 uur
Taalspecialist: leren in interactie. Taalontwikkelend lesgeven Primair Onderwijs 16.30-17.00 uur
Preventie Werken met Jongeren Social Studies 15.30-16.00 uur
16.00-16.30 uur
Data Driven Decision Making in Hospitality Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 14.00-14.30 uur
Food & Beverage Management Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 15.00-15.30 uur
Gastronomy Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 15.00-15.30 uur
Room Division Management Minor (RD minor) Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 14.00-14.30 uur
Future Proof Hospitality Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 11.00-11.30 uur
15.30-16.00 uur
Being a Welcoming Host Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 11.00-11.30 uur
Event Management 1 Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 14.00-14.30 uur
Management of Alternative Accommodation Businesses (hotel) Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 11.30-12.00 uur
15.00-15.30 uur
Circular Plastics Technology & Innovation 10.00-10.30 uur
10.30-11.00 uur
Minor Computer Vision & Data Science Technology & Innovation 14.00-14.30 uur
Minor Sustainable Polymers Technology & Innovation 10.30-11.00 uur
Cybersafety: safety in a digitized society Thorbecke Academie 16.00-16.30 uur
Europe at a Crossroad Thorbecke Academie 11.00-11.30 uur
11.30-12.00 uur
Jurist in een digitale omgeving (afgekort JDO) Thorbecke Academie 11.00-11.30 uur
Politiek en Bestuur Thorbecke Academie 16.00-16.30 uur
Risicobeheersing & Strategie Thorbecke Academie 10.00-10.30 uur
10.30-11.00 uur
Sustainable Society Thorbecke Academie 15.00-15.30 uur
15.30-16.00 uur
Cross-border migration, Governance and Security Thorbecke Academie 14.00-14.30 uur
14.30-15.00 uur
Europe at a Crossroads Thorbecke Academie 11.00-11.30 uur
11.30-12.00 uur
Acteren in trainingen en theaterinterventies Vo & Mbo 10.30-11.00 uur
G.I.S.T. Vo & Mbo 14.00-14.30 uur
iMinor Vo & Mbo 10.00-10.30 uur
Minor Omgangskunde Vo & Mbo 15.00-15.30 uur
Oriëntatie op onderwijs en beroep (OOB) Vo & Mbo 14.00-14.30 uur