8 Oktober

  • Klik op het gewenste tijdslot om de teamsessie te starten
  • Click on the desired time slot to start the Teams Session
Naam Academie Tijden Teamssessie
Bedrijfsadviseurs Commerce & International Business 14.00-14.30 uur
E-Business Commerce & International Business 15.30-16.00 uur
International Markets Orientation Commerce & International Business 15.00-15.30 uur
Marketing Communications Service Learning Commerce & International Business 11.00-11.30 uur
11.30-12.00 uur
Marketing Intelligence Commerce & International Business 13.00-13:30 uur
Minor Tourism, Event & Experience Marketin Commerce & International Business 11.00-11.30 uur
14.00-14.30 uur
Ondernemen iets voor Jou  Commerce & International Business 10.00-10.30 uur
15.00-15.30 uur
Meaningful Media Expedition Communication & Creative Business 14.00-14.30 uur
Circular Start-Up Economics & Logistics 16.00-16.30 uur
Betekeniseconomie Economics & Logistics 11.00-11.30 uur
11.30-12.00 uur
Klinisch redeneren in Acute Situaties Gezondheidszorg 10.00-10.30 uur
14.00-14.30 uur
16.30-17.00 uur
Minor Verslavingskunde Gezondheidszorg 11.30-12.00 uur
Minor Health Innovation & Minor Happy and Healthy Ageing Gezondheidszorg 16.00-16.30 uur
Minor Omgangskunde Gezondheidszorg 10.30-11.00 uur
Minor Projecten Gezondheidszorg 10.30-11.00 uur
11.30-12.00 uur
14.30-15.00 uur
Health Innovation Gezondheidszorg 16.00-16.30 uur
Creative & Advanced Programming voor Non-IT Students (NL & EN) ICT & Creative Technologies 11.00-11.30 uur
11.30-12.00 uur
Secure Programming ICT & Creative Technologies 11.30-12.00 uur
14.00-14.30 uur
Sustainable Design Solutions (SDS) ICT & Creative Technologies 11.00-11.30 uur
Minor Ondernemen ICT & Creative Technologies 14.00-14.30 uur
15.00-15.30 uur
Human Talent International Business Administration 14.30-15.00 uur
Masters of Change International Business Administration 15.30-16.00 uur
16.00-16.30 uur
Heritage Experience Management + Pre-Master Cultural Geography Leisure & Tourism 16.30-17.00 uur
Arts & Culture Management Leisure & Tourism 14.00-14.30 uur
Event Management 2 Leisure & Tourism 15.00-15.30 uur
Kunst- en Cultuurmanagement  Leisure & Tourism 15.00-15.30 uur
15.30-16.00 uur
Outdoor Leadership and Adventure Leisure & Tourism 16.00-16.30 uur
16.30-17.00 uur
Data Driven Decision Making in Hospitality Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 16.00-16.30 uur
14.00-14.30 uur
Being a Welcoming Host Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 11.00-11.30 uur
Management of Alternative Accommodation Businesses Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 10.00-10.30 uur
14.00-14.30 uur
Event Management 1 Stenden Hotel Management School (StendenHMS) 15.00-15.30 uur
Circular Plastics Technology & Innovation 14.00-14.30 uur
14.30-15.00 uur
High Tech Systems Technology & Innovation 14.00-14.30 uur
15.00-15.30 uur
Minor Computer Vision & Data Science Technology & Innovation 10.00-10.30 uur
Minor Stedenbouwkunde Technology & Innovation 10.30-11.00 uur
14.00-14.30 uur
Projectmanagement voor professionals Technology & Innovation 15.00-15.30 uur
15.30-16.00 uur
Traffic Psychology Technology & Innovation 11.30-12.00 uur
15.00-15.30 uur
International Law Thorbecke Academie 14.00-14.30 uur
14.30-15.00 uur
Minor Multilevel Governance (premaster icm Politiek & Bestuur) Thorbecke Academie 10.00-10.30 uur
10.30-11.00 uur
G.I.S.T. Vo & Mbo 14.00-14.30 uur
iMinor Vo & Mbo 10.00-10.30 uur
11.00-11.30 uur
Minor Rekenen Vo & Mbo 15.00-15.30 uur
Oriëntatie op onderwijs en beroep (OOB) Vo & Mbo 14.00-14.30 uur