Stagebureaus

Heb je een uitdagende opdracht of ben je op zoek naar een student die houdt van aanpakken en weet je al van welke opleiding je een stagiair nodig hebt? Neem dan contact op met één van de onderstaande stagebureau's.

Heb je nog geen idee bij welke opleiding of stagebureau jij moet zijn. Neem dan contact met ons op via het formulier.

Accountancy
Nienke van der Bijl-Zijlstra, Coördinator Stagebureau
Tel: 06 28 31 69 38
E-mail: stagebureauEL@nhlstenden.com

Finance & Control Emmen
Erik Verboeket, stage- en afstudeercoördinator Emmen
Tel. 06-25322692
E-mail: erik.verboeket@nhlstenden.com

Finance & Control Leeuwarden
Nienke van der Bijl-Zijlstra, Coördinator Stagebureau
Tel: 06 28 31 69 38
E-mail: stagebureauEL@nhlstenden.com

Bedrijfskunde
Karin Zondervan, stagecoördinator
Tel: 06-19279962
E-mail: karin.zondervan@nhlstenden.com
Bernard Remmelts, ad interim afstudeercoördinator
Tel: 06- 37551539

Bestuurskunde/Overheidsmanagement
Suzanne Wegman, consulent praktijkplaatsen
Tel: 06-30981348
E-mail: suzanne.wegman@nhlstenden.com

Avelien Haan-Kamminga, Stage- en afstudeercoördinator
E-mail: avelien.haan@nhlstenden.com
Arné Blauw , Stage coördinator
Email: arne.blauw@nhlstenden.com

Biologie & Medisch Laboratoriumonderzoek
Gerrit van der Steege, Docent Life Sciences, Stagecoördinator B&M en Biotechnologie*
Tel: 058 284 63 90
E-mail: Gerrit.vandersteege@hvhl.nl 

Biologie & Medisch Laboratoriumonderzoek (Emmen)
Anniek Bruins, Stage- en afstudeercoördinator
Tel: 06 19 27 08 16
E-mail: Anniek.bruins@nhlstenden.com 

Bouwkunde
Gerhard Bakker, stagecoördinator
Tel: 06 23 73 60 71
E-mail: gerhard.bakker1@nhlstenden.com

Siebren Baars, afstudeercoördinator
Tel: 06 28 31 42 41
E-mail: siebren.baars@nhlstenden.com

Chemie
Linda Weitering
Linda.weitering@hvhl.nl

Chemie (Emmen)
Anniek Bruins, Stage- en afstudeercoördinator
Tel: 06 19 27 08 16
E-mail: Anniek.bruins@nhlstenden.com 

Chemische Technologie*
Petra van Dalfsen
Petra.vandalfsen@hvhl.nl

Civiele Techniek
Ernst Jonker, stagecoördinator
Tel: 06 38 05 11 98
E-mail: ernst.jonker1@nhlstenden.com

Freark van der Sluis, afstudeercoördinator
Tel: 06 28 31 71 95
E-mail: freark.van.der.sluis@nhlstenden.com

Commerciële Economie Leeuwarden
Ylva Schieferli Malix, Consulent praktijkplaatsen
Tel: 06 20 51 8045
E-mail:  ylva.schieferli.malix@nhlstenden.com

Koen van Haeren, Afstudeercoördinator
Tel: 06 48 20 07 20
E-mail: koen.van.haeren@nhlstenden.com

Ronald van den Berg, Afstudeercoördinator
Tel: 06 16 00 58 30
E-mail: ronald.van.den.berg@nhlstenden.com                            

Commerciële Economie en Marketing Management (Emmen)
Rink Groenveld
Tel: 06-19280006
E-mail: rink.groenveld@nhlstenden.com

Communicatie
Bureau Relations CCB
Telefoon: 0622870196 & 0623136397
Email: relations.ccb@nhlstenden.com

Communication & Multimedia Design
Kenniscentrum Creative Technologies
E-mail: kenniscentrumct@nhlstenden.com

Creative Business/Media & Entertainment Management
Tel: (058) 244 10 35
E-mail: relations.ccb@nhlstenden.com

Vaktherapie
Tel: 06 19 28 39 25
E-mail: else.hovius@nhlstenden.com 

Elektrotechniek
Harry van der Pol, Stage- en afstudeercoördinator
Tel: 06 28 30 39 30
E-mail: harry.van.der.pol@nhlstenden.com

Finance Tax and Advice
Nienke van der Bijl-Zijlstra, Coördinator duale trajecten
Tel: 06 28 31 69 38
E-mail: stagebureauEL@nhlstenden.com

HBO-ICT - Business & IT
Stagecoördinator:
Gert Draaisma (gert.draaisma@nhlstenden.com)
Tel.nr. 06 10 47 14 59

Afstudeercoördinator:
Walter Samplonius (walter.samplonius@nhlstenden.com)
Tel.nr. 06 285 60 191

HBO-ICT - Software Engineering
Stagecoördinatoren:
Wouter Brinksma (wouter.brinksma@nhlstenden.com)
Greta Schaafsma (greta.schaafsma@nhlstenden.com)
Tel.nr. 06 283 03 889

Afstudeercoördinator:
Martin Bosgra (martin.bosgra@nhlstenden.com)
Tel.nr.: 06 283 14 244

HBO Rechten
Suzanne Wegman, consulent praktijkplaatsen
Tel: 06-30981348
E-mail: suzanne.wegman@nhlstenden.com

Atty de Vries, Stagecoördinator
Tel: 06 28 31 71 65
E-mail: atty.de.vries@nhlstenden.com

Anke Pietersma, Afstudeercoördinator
Tel: 06 28 31 71 71
E-mail: anke.pietersma@nhlstenden.com

HBO-Verpleegkunde
Arwen Bouwer, Consulent Praktijkplaatsen
Tel: 06-51034028
E-mail: PraktijkbureauHBOV@nhlstenden.com

Hotel Management
Tel: +31 6 20246049  
E-mail: placement.stendenhms@nhlstenden.com

European Studies
Suzanne Wegman, consulent praktijkplaatsen
Tel: 06-30981348
E-mail: suzanne.wegman@nhlstenden.com

Marie-Helene de Vrij, Stagecoördinator
E-mail: marie.de.vrij@nhlstenden.com

Catharina Botermans
E-mail: catharina.botermans@nhlstenden.com

Human Resource Management
HRM – Meewerkstages jaar 1 en 2 Bachelor
Tel: 06 19 27 06 23
E-mail: stagehrm@nhlstenden.com

Elisabeth Wijbenga, stagecoördinator jaar 3
Tel: 06 83 44 9 152
E-mail:elisabeth.wijbenga@nhlstenden.com 

Marleen Griep, afstudeercoördinator
Tel: 06 21 49 84 18
E-mail: marleen.griep@nhlstenden.com

Human Resource Management, Associate Degree (AD)
HRM – Meewerkstages jaar 1 en 2 Associate Degree
Tel: 06 19 27 06 23
E-mail: stagehrm@nhlstenden.com

Informatica Emmen
Bert Meijerink, Stage- en afstudeercoördinator ICT-CT Emmen
Work placement- and graduation coördinator ICT-CT Emmen
Tel: + 31 6 19 27 67 90
bert.meijerink@nhlstenden.com

Integrale Veiligheid
Suzanne Wegman, consulent praktijkplaatsen
Tel: 06-30981348
E-mail: suzanne.wegman@nhlstenden.com

Charlotte Steens, Afstudeercoördinator
E-mail: charlotte.steens1@nhlstenden.com

Vera van der Zee, stagecoördinator
E-mail: vera.van.der.zee@nhlstenden.com

International Applied Business Administration (IABA)
Tel: 06-19279962
E-mail: karin.zondervan@nhlstenden.com

International Business
Placement International Business Office
E-mail: placementofficeib@nhlstenden.com

IT Servicemanagement
Afstudeercoördinator:
Walter Samplonius (walter.samplonius@nhlstenden.com)
Tel.nr. 06 285 60 191

Laboratorium-, Procestechniek & Biotechnologie*
Gerrit van der Steege, Docent Life Sciences, Stagecoördinator B&M en Biotechnologie
Tel: 058 284 63 90
E-mail: Gerrit.vandersteege@hvhl.nl

Leisure Management
Tel: (058) 244 13 63
E-mail: lia.kuperus@nhlstenden.com

Logistics Management
Erik Verboeket, stage- en afstudeercoördinator Emmen
Tel. 06-25322692
E-mail: erik.verboeket@nhlstenden.com

Maritieme Techniek
Stagecoördinator
Tel: 06 28 30 3291
Email: mt.stages@nhlstenden.com
Afstudeercoördinator
Tel: 06 28 30 3302
Email: mt.stages@nhlstenden.com

Online Contentcreator
Bureau Relations CCB
Telefoon: 0622870196 & 0623136397
Email: relations.ccb@nhlstenden.com

Ruimtelijke Ontwikkeling
Cor van der Klaauw, stagecoördinator
Tel: 058 251 20 66
E-mail: c.van.der.klaauw@nhl.nl

Pieter Euser, afstudeercoördinator
Tel: 06 28 31 69 09
E-mail: pieter.euser@nhlstenden.com

Academie vo & mbo
Tweedegraads Lerarenopleiding, Docent Beeldende Kunst & Vormgeving en Docent Theater
Praktijkbureau
Tel: 06-28303482
E-mail: praktijkbureau@nhlstenden.com

Academie Primair Onderwijs
Bureau Werkplekleren
Projectleiders:
Gea Hoekzema
Consulenten:
Esther Bolhuis
Evelyn Rolf
Bereikbaar via: pabowerkplekleren@nhlstenden.com

Ondernemerschap en Retail Management
Lotte Vriese
Tel: 06- 41 65 75 83
E-mail: lotte.vriese@nhlstenden.com

Social Studies (Pedagogiek en Social Work)
Sandra van der Haring, Consulent praktijkplaatsen
Tel: 06 39 34 42 98
E-mail: sandra.van.der.haring@nhlstenden.com

Technische Bedrijfskunde
Herman Evers, Stagecoördinator 
Tel: 06 22845560 / H2.045
Email:  herman.evers@nhlstenden.com

René de Boer, Afstudeercoördinator
Tel: 06 28304150
E-mail: rene.de.boer@nhlstenden.com

Toegepaste wiskunde
Klaas-Jan Wieringa, Stagecoördinator
Tel: 06 28 30 39 31
E-mail: klaas-jan.wieringa@nhlstenden.com

Peter Kuipers, Afstudeercoördinator
Tel: 06 28 30 55 93
E-mail: peter.kuipers@nhlstenden.com

Tourism Management
Tel: (058) 244 13 63
E-mail: petra.verhoeven@nhlstenden.com

Werktuigbouwkunde
Leeuwarden:
Sjoerd Tolsma, Afstudeercoördinator
Tel: 06 47 99 09 41
E-mail: sjoerd.tolsma@nhlstenden.com

Jelle Kazimier, Stagecoördinator
Tel: 06 13 27 76 60
E-mail: jelle.kazimier@nhlstenden.com

Werktuigbouwkunde Emmen:
Jan Hans, Stage, - en afstudeercoördinator
Tel: 06 12 03 29 79
E-mail: stageWTBEmmen@nhlstenden.com en afstuderenWTBEmmen@nhlstenden.com.