Stages en praktijkopdrachten

In alles wat we doen, hebben we een duidelijke focus op wat de praktijk van ons vraagt. Daarbij werken we graag samen als partner in onderwijs met het professionele werkveld. Ben je op zoek naar een enthousiaste (afstuderende) stagiaire(e) of praktijkgerichte student voor een concrete opdracht? Of heb je een uitdagende case die je wilt voorleggen? Laat het ons weten of neem contact op met het stagebureau van je voorkeur.

Stagebureaus

Accountancy
Rudi van Houten, Stage- en afstudeercoördinator
Tel: 06 28 31 40 08
E-mail: stagebureauEL@nhlstenden.com

Finance & Control Emmen
Bertus Schokker, stage- en afstudeercoördinator Emmen
Tel. 0615319851
E-mail: bertus.schokker@nhlstenden.com

Finance & Control Leeuwarden
Rudi van Houten, Stage- en afstudeercoördinator Leeuwarden
Tel: 06 28 31 40 08
E-mail: stagebureauEL@nhlstenden.com

Bedrijfskunde
Karin Zondervan, stagecoördinator
Tel: 06-19279962
E-mail: karin.zondervan@nhlstenden.com
Sjoerd Moman, Afstudeercoördinator
Tel: 06-43843196
E-mail: sjoerd.moman@nhlstenden.com

Bestuurskunde/Overheidsmanagement
Suzanne Wegman, consulent praktijkplaatsen
Tel: 06-30981348
E-mail: suzanne.wegman@nhlstenden.com
Avelien Haan-Kamminga, Stage- en afstudeercoördinator
E-mail: avelien.haan@nhlstenden.com
Arné Blauw , Stage coördinator
Email: arne.blauw@nhlstenden.com

Biologie & Medisch Laboratoriumonderzoek
Gerrit van der Steege, Docent Life Sciences, Stagecoördinator B&M en Biotechnologie*
Tel: 058 284 63 90
E-mail: Gerrit.vandersteege@hvhl.nl 

Biologie & Medisch Laboratoriumonderzoek (Emmen)
Anniek Bruins, Stage- en afstudeercoördinator
Tel: 06 19 27 08 16
E-mail: Anniek.bruins@nhlstenden.com 

Bouwkunde
Kars Deinum, stagecoördinator
Tel: 06 83 26 67 52
E-mail: kars.deinum@nhlstenden.com
Siebren Baars, afstudeercoördinator
Tel: 06 28 31 42 41
E-mail: siebren.baars@nhlstenden.com

Chemie
Linda Weitering
Linda.weitering@hvhl.nl

Chemie (Emmen)
Anniek Bruins, Stage- en afstudeercoördinator
Tel: 06 19 27 08 16
E-mail: Anniek.bruins@nhlstenden.com 

Chemische Technologie*
Petra van Dalfsen
Petra.vandalfsen@hvhl.nl

Civiele Techniek
Ernst Jonker, stagecoördinator
Tel: 06 38 05 11 98
E-mail: ernst.jonker@nhlstenden.com
Freark van der Sluis, afstudeercoördinator
Tel: 06 28 31 71 95
E-mail: freark.van.der.sluis@nhlstenden.com

Commerciële Economie 
Marieke Meijerink, Stagecoördinator
Tel: 06 28 30 45 71
E-mail: marieke.meijerink@nhlstenden.com
Koen van Haeren, Afstudeercoördinator
Tel: 06 48 20 07 20
E-mail: koen.van.haeren@nhlstenden.com
Ronald van den Berg, Afstudeercoördinator
Tel: 06 16 00 58 30
E-mail: ronald.van.den.berg@nhlstenden.com                            

Commerciële Economie en Marketing (Emmen)
Rink Groenveld
Tel: 06-19280006
E-mail: rink.groenveld@nhlstenden.com

Communicatie
Kenniscentrum Communicatie
Tel: 058 251 12 89
E-mail: relations.ccb@nhlstenden.com

Communication & Multimedia Design
Kenniscentrum Creative Technologies
E-mail: kenniscentrumct@nhlstenden.com

Creatieve Therapie
Tel: (058) 244 1586
E-mail: else.hovius@nhlstenden.com 

Stagebureau Educatie
Lerarenopleidingen tweedegraads, afdelingen Exacte vakken, Kunst & Educatie, Talen en Sociale vakken
Tel: 058 251 20 90
E-mail: praktijkbureau@nhlstenden.com
Angelika van der Duim – van der Zweep, Stagecoördinator
Tel: 06 28 30 56 70
E-mail: angelika.van.der.duim@nhlstenden.com

Elektrotechniek
Harry van der Pol, Stage- en afstudeercoördinator
Tel: 06 28 30 39 30
E-mail: harry.van.der.pol@nhlstenden.com

Finance Tax and Advice
Nienke van der Bijl-Zijlstra, Coördinator duale trajecten
Tel: 06 28 31 69 38
E-mail: stagebureauEL@nhlstenden.com

HBO-ICT - Business & IT
Stagecoördinator:
Geke de Haan (geke.de.haan@nhlstenden.com)
Tel.nr. 06 244 15 794
Afstudeercoördinator:
Walter Samplonius (walter.samplonius@nhlstenden.com)
Tel.nr. 06 285 60 191

HBO-ICT - Software Engineering
Stagecoördinatoren:
Wouter Brinksma (wouter.brinksma@nhlstenden.com)
Greta Schaafsma (greta.schaafsma@nhlstenden.com)
Tel.nr. 06 283 03 889
Afstudeercoördinator:
Martin Bosgra (martin.bosgra@nhlstenden.com)
Tel.nr.: 06 283 14 244

HBO Rechten
Suzanne Wegman, consulent praktijkplaatsen
Tel: 06-30981348
E-mail: suzanne.wegman@nhlstenden.com
Atty de Vries, Stagecoördinator
Tel: 06 28 31 71 65
E-mail: atty.de.vries@nhlstenden.com
Anke Pietersma, Afstudeercoördinator
Tel: 06 28 31 71 71
E-mail: anke.pietersma@nhlstenden.com

HBO-Verpleegkunde
Arwen Bouwer, Consulent Praktijkplaatsen
Tel: 06-51034028
E-mail: PraktijkbureauHBOV@nhlstenden.com

Hotel Management
Tel: (058) 244 13 60  E-mail: ihm.placement@stenden.com

European Studies
Suzanne Wegman, consulent praktijkplaatsen
Tel: 06-30981348
E-mail: suzanne.wegman@nhlstenden.com
Marie-Helene de Vrij, Stagecoördinator
E-mail: marie.de.vrij@nhlstenden.com
Catharina Botermans
E-mail: catharina.botermans@nhlstenden.com

Human Resource Management
Nathali Vonk, stagecoördinator
E-mail: nathali.vonk@nhlstenden.com
Elisabeth Wijbenga, stagecoördinator jaar 3
Tel: 06 83 44 9 152
E-mail:elisabeth.wijbenga@nhlstenden.com 
Marleen Griep, afstudeercoördinator
Tel: 06 21 49 84 18
E-mail: marleen.griep@nhlstenden.com

Human Resource Management, Associate Degree (AD)
Sanne Gerdez, stagecoördinator
E-mail: sanne.gerdez@nhlstenden.com
Karin Bouius, Afstudeercoördinator
Tel: 06 28 30 34 24
E-mail: karin.bouius@nhlstenden.com

Informatica Emmen
Bert Meijerink, Stage- en afstudeercoördinator ICT-CT Emmen
Work placement- and graduation coördinator ICT-CT Emmen
Tel: + 31 6 19 27 67 90
bert.meijerink@nhlstenden.com

Integrale Veiligheid
Suzanne Wegman, consulent praktijkplaatsen
Tel: 06-30981348
E-mail: suzanne.wegman@nhlstenden.com
Renske Marskamp-Zuurveen, Afstudeercoördinator
E-mail: renske.marskamp@nhlstenden.com
Hans Woudstra, Stagecoördinator
E-mail: hans.woudstra@nhlstenden.com

International Applied Business Administration (IABA)
Tel: 06-19279962
E-mail: karin.zondervan@nhlstenden.com

International Business
Leeuwarden
Paul Hartog, stagecoördinator
E-mail: paul.hartog@nhlstenden.com
Linda Boxem, afstudeercoördinator
Tel: 06 38 76 36 37
E-mail: linda.boxem@nhlstenden.com

IT Servicemanagement
Afstudeercoördinator:
Walter Samplonius (walter.samplonius@nhlstenden.com)
Tel.nr. 06 285 60 191

Laboratorium-, Procestechniek & Biotechnologie*
Gerrit van der Steege, Docent Life Sciences, Stagecoördinator B&M en Biotechnologie
Tel:058 284 63 90
E-mail: Gerrit.vandersteege@hvhl.nl

Leisure Management
Tel: (058) 244 13 63
E-mail: lia.kuperus@nhlstenden.com

Logistiek en Economie
Tel: 06-54663602
E-mail: bertus.schokker@nhlstenden.com

Logistics Management
Bertus Schokker, stage- en afstudeercoördinator Emmen
Tel. 0615319851
E-mail: bertus.schokker@nhlstenden.com

Maritieme Techniek/Scheepsbouwkunde
Stagecoördinator
Tel: 06 28 30 3291
Email: mt.stages@nhl.nl
Afstudeercoördinator
Tel: 06 28 30 3302
Email: mt.stages@nhl.nl

Creative Business/Media & Entertainment Management
Tel: (058) 244 10 35
E-mail: relations.ccb@nhlstenden.com

Ruimtelijke Ontwikkeling
Cor van der Klaauw, stagecoördinator
Tel: 058 251 20 66
E-mail: c.van.der.klaauw@nhl.nl

Pieter Euser, afstudeercoördinator
Tel: 06 28 31 69 09
E-mail: pieter.euser@nhlstenden.com

Onderwijs
Leraar Voortgezet Onderwijs:
Stagebureau Educatie
Tel: 058 251 20 90
E-mail: praktijkbureau@nhlstenden.com

Academie Primair Onderwijs
Bureau Werkplekleren
Projectleiders:
Gea Hoekzema
Erik op den Kelder
Consulenten:
Esther Bolhuis
Evelyn Rolf
Bereikbaar via: pabowerkplekleren@nhlstenden.com

Ondernemerschap en Retail Management
Angelique Kats
Tel: 06 51450509
Email: angelique.kats@stenden.com

Sociaal Pedagogische Hulpverlening
Tel: (058) 244 15 86
E-mail: joke.wagenaar@nhlstenden.com 

Technische Bedrijfskunde
Herman Evers, Stagecoördinator 
Tel: 06 22845560 / H2.045
Email:  herman.evers@nhlstenden.com

René de Boer, Afstudeercoördinator
Tel: 06 28304150
E-mail: rene.boer@nhlstenden.com

Toegepaste wiskunde
Klaas-Jan Wieringa, Stagecoördinator
Tel: 06 28 30 39 31
E-mail: klaas-jan.wieringa@nhlstenden.com
Peter Kuipers, Afstudeercoördinator
Tel: 06 28 30 55 93
E-mail: peter.kuipers@nhlstenden.com

Tourism Management
Tel: (058) 244 13 63
E-mail: petra.verhoeven@nhlstenden.com

Welzijnsopleidingen
Linda Wormsbecher, Consulent praktijkplaatsen
Tel: 06 39 34 42 92
E-mail: linda.wormsbecher@nhlstenden.com

Werktuigbouwkunde
Leeuwarden:
Sjoerd Tolsma, Afstudeercoördinator
Tel: 06 47 99 09 41
E-mail: sjoerd.tolsma@nhlstenden.com
Jelle Kazimier, Stagecoördinator
Tel: 06 13 27 76 60
E-mail: jelle.kazimier@nhlstenden.com

Werktuigbouwkunde Emmen:
Jan Hans, Stage, - en afstudeercoördinator
Tel: 06 12 03 29 79
E-mail: stageWTBEmmen@nhlstenden.com en afstuderenWTBEmmen@nhlstenden.com.