Afbeelding
ba-pedagogiek-dt-lwd
Afbeelding
ba-pedagogiek-dt-lwd

Pedagogiek deeltijd

Andere varianten
Studieduur
flexibel
Start in
februari & september
Locatie
Diploma
Bachelor of Arts (BA)

wil jij impactvol handelen zodat kinderen en jongeren zich optimaal kunnen ontplooien en naar vermogen kunnen deelnemen aan een inclusieve samenleving? Wens jij de ontwikkelingskansen van kinderen en jongeren te vergroten en daarmee echt verschil te maken? 
Heb jij brede maatschappelijke interesse, beschik je over inlevingsvermogen en kun je goed omgaan met mensen? Dan is de Bachelor Pedagogiek Deeltijd iets voor jou! 

Leer over ondersteuning in opvoeden, opgroeien en complexe en uitdagende situaties die bij kinderen spelen. In samenwerking met ouders, beroepsopvoeders, kinderen en jongeren zet jij jouw expertise in. 

 

  • Je ontwikkelt communicatieve en reflectieve vaardigheden.
  • Je leert werken met actuele vormen van verbinding binnen het sociale domein.
  • Je werkt samen met betrokken en toegewijde vakdocenten en coaches.
  • Je zet jouw expertise in voor complexe real-life vraagstukken uit de praktijk waarbij je in gezamenlijkheid positieve verandering teweegbrengt.
  • Je wordt een professional met een groot hart voor de jeugd en oog voor de leefomgeving en het opvoedingsmilieu waarin jongeren opgroeien.

Studiekenmerken Pedagogiek deeltijd

Diploma
Bachelor of Arts (BA)
Start in
februari & september
Locatie
Taal
Nederlands
Studieduur
flexibel
Lesdag
Donderdag & Vrijdag
Afbeelding
Kosten

* Lesdagen
Donderdag (les voor studenten, zonder propedeuse Social Work/MWD/CMV/SPH/Pedagogiek )
Vrijdag  (les voor studenten met één van deze propedeuses)

Wat staat je te wachten tijdens de opleiding Pedagogiek deeltijd?

Tijdens deze pedagogiek deeltijd opleiding doe je kennis op over opvoeden en leer je hoe je opvoedingsrelaties positief beïnvloedt. Je werkt aan vraagstukken uit de praktijk. Die werk je concreet uit, samen met medestudenten en specialisten uit het werkveld. Hierbij maak je gebruik van de kennis en vaardigheden die je opdoet tijdens de opleiding. Voor veel mensen is het internet de voornaamste informatiebron geworden. Dit gebeurt ook wanneer ze een pedagogisch vraagstuk hebben. Tijdens onze opleiding ontdek jij daarom hoe je offline én online kunt ondersteunen bij opvoeden en opgroeien!

Onderwijsprogramma Pedagogiek

Het onderwijsprogramma bestaat uit 8 modules van ongeveer een half jaar. Elke module omvat 30 EC’s (studiepunten). In totaal moet je 240 EC’s halen voor een diploma. Het tempo en de volgorde waarin je deze modules doorloopt, bepaal je voor een groot deel zelf. We waarderen wat jij al kunt en weet. Breng je al werkervaring of een diploma mee, dan kun je sneller je diploma halen. Op deze manier richt je een studie in die bij jouw ontwikkeling en studieambities past.

Andere varianten van de opleiding Pedagogiek

Afbeelding
Aniek-Ronner
“Ik kies modules die passen bij wat er op mijn werkplek speelt.”
Aniek Ronner
student Pedagogiek deeltijd

Is dit de opleiding die je zoekt?

Ben je er van overtuigd dat deze opleiding bij je past? Schrijf je dan direct in, of kies een van de overige opties als vervolgstap!