Hotel Management - Instroom MOH (Ad)
Hotel Management School
Afbeelding
ad-hogere-hotelschool-instroom-moh-vt-lwd-emmen
Afbeelding
ad-hogere-hotelschool-instroom-moh-vt-lwd-emmen

Hotel Management - Instroom MOH (Ad)

Heb jij een diploma Manager Ondernemer Horeca (MOH, voorheen Middelbare Hotelschool) en wil je nu in 1 tot 1,5 jaar* je hbo-diploma halen?

Andere varianten
Studieduur
flexibel
Start in
februari & september
Locatie
Meerdere locaties
Diploma
Associate degree

Dan is Hotel Management (Hospitality Management) - MOH instroom jouw studie!

  • Je haalt in één tot anderhalf jaar* een erkend hbo-diploma tot supervisorniveau bij Hotel Management School NHL Stenden
  • Verdiep je hospitality kennis en investeer in je professionele ontwikkeling
  • Je bent automatisch toegelaten tot de opleiding
  • Je werkt aan actuele vraagstukken van bedrijven
  • Je maakt grote kans op een baan in de gastvrijheidsindustrie.
  • Breng je leidinggevende skills in de praktijk in ons commerciële Restaurant Stones in Emmen of Notiz Hotel in Leeuwarden.
  • Je kunt naadloos doorstromen naar onze bacheloropleiding die dan nog 2 jaar duurt.

*De exacte studieduur is afhankelijk van het NHL Stenden keuzedeel 'HMS mbo-hbo Hospitality' die je kunt volgen aan een van onze mbo partnerhotelscholen.

Afbeelding
ad-hogere-hotelschool-vt-lwd-emmen.jpg

Open Dag Hotel Management School Emmen

Meerdere data, 09:30 - 14:00 uur

Aanmelden
Afbeelding
student

Kennismaken met HMS

Regelmatig worden er open dagen georganiseerd op onze locaties in Leeuwarden en Emmen. De groepen zijn klein zodat je een goede indruk krijgt hoe het is om te studeren aan onze Hotelschool.

Wat staat je te wachten?

Je neemt deel aan een internationale studie, de voertaal is daarom ook Engels. De opleiding gaat over gastvrijheid, gastronomie, catering, evenementen, human resource, marketing, sales en financiën. Ook met dit verkorte hbo-diploma Hotel Management op zak, heb je een uitstekende basis voor een toekomst in de gastvrijheidsindustrie.

In ons restaurant Stones in Emmen (en andere leerbedrijven in de omgeving) of in ons viersterren Notiz hotel in Leeuwarden, ga je aan de slag om je leidinggevende kwaliteiten te ontwikkelen, maar waar je ook leert denken op supervisor niveau en onderzoek doet. Je krijgt theorie over bijvoorbeeld bedrijfsvoering maar je mag ook de heerlijkste wijnen proeven tijdens een wijnles.

Aanmelden voor verplichte selectiedag

Voldoe je aan de toelatingseisen (diploma, profiel en eventuele toetsen) en heb je je ingeschreven via Studielink? Dan neem je deel aan de verplichte selectiedag. Op deze dag toetsen we of je de kwaliteiten hebt die je in de gastvrijheidsindustrie nodig hebt. 

Meer informatie over de selectiedagen in Emmen
Meer informatie over de selectiedagen in Leeuwarden 

Studiekenmerken

Diploma
Associate degree
Start in
februari & september
Locatie
Emmen & Leeuwarden
Taal
Engels
Studieduur
flexibel
Afbeelding
Kosten
Afbeelding
ervaringsverhaal-christiaan-serne.jpg
“De keuze voor de hogere hotelschool in Emmen was de perfecte overstap voor mij naar het hoger onderwijs.”
Afbeelding
ervaringsverhaal-christiaan-serne.jpg
Christiaan Serné
Student Ad Hogere Hoteschool

Is dit de opleiding die je zoekt?

Ben je er van overtuigd dat deze opleiding bij je past? Schrijf je dan direct in, of kies een van de overige opties als vervolgstap!